MENU
  • Vydělávejte psaním
    a prodejem textů!
    Odpovězte na některou z 16 aktuálních poptávek
    nebo začněte prodávat hotové články!
        Registrujte se  

Novinky systému

23. 03 Poptávka: Edgar Alan Poe se proslavil svými strašidelnými povídkami. Velmi záhadnou zůstává ale i jeho smrt, stále se neví, co se s ním stalo 150 Kč
23. 03 Poptávka: Harry Houdini, mistr úniků a zmizení. Na své schopnosti ale doplatil velmi bolestivou smrtí 150 Kč
23. 03 Poptávka: Japonská Atlantida - Yonaguniho památník bývá považován za podmořské město vytesané člověkem. Někteří vědci ale tyto závěry zpochybňují 150 Kč
23. 03 Poptávka: Možná to nejsou jen teorie, že Kartáginci zabíjeli své děti, aby uspokojili bohy. Moloch byl velmi chtivý bůh 150 Kč
23. 03 Poptávka: Republikánské sňatky, brutální popravy za francouzské revoluce. Tisíce lidí popraveno utopením 150 Kč

Statistiky systému

4325 článků aktuálně k prodeji 11720 již prodaných
16 aktuálních poptávek po textech 51280 realizovaných textů
0 akt. poptávek reklamních ploch 5248 publikovaných článků
2054 inzerentů s kreditem 283 aktivních copywriterů
1263 schválených webů 389 aktivních blogerů

Jak funguje Copywriting.cz?

Píšete texty nebo máte blog?

Po registraci a přihlášení si v horním menu vyberte, zda poptáváte reklamní prostor, copywriting, nebo guestblogging (získávání textů za protislužbu).

Pište texty

Vyplňte si profil copywritera. Reagujte na poptávky, prodávejte hotové články nebo prodávejte reklamní články na svém webu.

A máte hotovo!

V naší službě nehrozí neproplacení zakázky. Jakmile obdržíte zakázku nebo si někdo koupí článek, automaticky vám přičteme kredit na váš účet na Copywriting.cz

Co o nás říkají naši uživatelé?

Výhody pro inzerenty

Máme největší databázi copywriterů v ČR a na Slovensku, kterou každý měsíc filtrujeme, aby zůstali jen skutečně aktivní copywriteři. Ty si můžete vyfiltrovat podle přezdívky, ceny, hodnocení nebo třeba spolehlivosti!

Nekupujete zajíce v pytli! Vždy před proplacením zakázky vidíte text a sami si můžete zvolit, zda jej schválíte, nebo necháte přepsat!

Nabízíme široké možnosti dobití kreditu do systému - bankovním převodem, kartou, PayPal a Bitcoin.

Nastavili jsme minimální hranici ceny 60 Kč za normostranu u hotových článků! Můžete tak získat kvalitní obsah skoro zadarmo!

Vyberte si, zda založíte poptávku a počkáte si, kdo z copywriterů se ozve nebo si vyberte jednotlivé copywritery a těm zadejte zakázku napřímo!

Výhody pro copywritery

Baví vás psát? Tak to jste tu správně! Copywriting.cz nabízí copywriterům práci ve formě psaní textů, překladů a korektur na zakázku. Vydělávejte si tak tím, co vás baví!

Sami si zvolíte, za jakou cenu budete psát 1 NS. Vždy vám tak přijdou nabídky buď za tuto cenu nebo dokonce za vyšší!

Vlastníte web a přemýšlíte, jak zvýšit jeho příjmy? Pomocí Copywriting.cz můžete najít zakázky na publikování PR článků!

Vypracovali jste články, které pak nenašly uplatnění? Vložte je k nám do systému a nabídněte je k prodeji!

Ihned po proběhnutí obchodu dostanete peníze na váš Copywriting.cz účet, odkud si je můžete nechat vyplatit na vaše bankovní konto. Peníze vyplácíme i nepodnikatelům!

Společný účet pro inzerenta i copywritera

REGISTROVAT SE